Kāzu paku piedāvājumi
bilde-137.tif

Šajā piedāvājumā,  jūs varat iemūžināt  rīta pucēšanos, ceremonijas daļu ar viesu kopbildēm,

kāzu pāra fotosesiju kādā izvēlētā lokācijā un kopā sanākšanu ar viesiem viesu namā,

kā arī sabildēties kādā fotostūrīti ar viesiem, pievakarē nodejot pirmo deju un veikt kūkas griešanu pirms mičošanas, ja tā paredzēta. Piedāvājuma atvēlētais laiks: 10h.
Piemērs: tas varētu notikt sākot no 11:00 līdz 21:00. Līdz 60 viesiem. Bilžu skaits: 600+

Cena sākot no 700,00 EUR (papildus informācija,zemāk)

bilde-101.tif

Šajā piedāvājumā jūs varat iemūžināt mazu rīta pucēšanos, ceremonijas daļu ar viesu kopbildēm, kāzu pāra fotosesiju kādā izvēlētā lokācijā un kopā sanākšanu ar viesiem viesu namā, tur saplānojot laicīgāku pirmo deju un kūkas griešanu. Piedāvājuma atvēlētais laiks: 6h.
Piemērs: tas varētu notikt sākot no 12:00 līdz 18:00. Līdz 60 viesiem. Bilžu skaits: 500+

Cena sākot no 600,00 EUR  (papildus informācija,zemāk)

Vidējā paka 10h
Minī paka 6h
bilde-112.tif
Lielā paka 12h

Šajā piedāvājumā jūs varat iemūžināt nesteidzīgu rīta pucēšanos, ceremonijas daļu ar viesu kopbildēm, kāzu pāra fotosesiju kādā izvēlētā lokācijā un kopā sanākšanu ar viesiem viesu namā. Sabildēties kādā fotostūrīti ar viesiem. Pievakarē nodejot pirmo deju un sagaidīt mičošanas daļu. Pēc pusnakts dodamies griezt kūku. Piedāvājuma atvēlētais laiks: 12h.
Piemērs: tas varētu notikt laikā no 12:00 līdz 00:00. Līdz 60 viesiem. Bilžu skaits: 700+

Cena sākot no 800,00 EUR (papildus informācija,zemāk)

Izcenojums 2h-4h = 100,00 EUR/h

bilde-55.tif
bilde-46.tif
bilde-53.tif
Papildus obligātā informācija

Izvēlētajā piedāvājuma summā iekļaujas

*Bezmaksas iepazīšanās Rīgā, Krasta iela 60 tuvumā vai aizņemtības gadījuma Zoom programmā attālināti.

*Datuma rezervācijas iemaksa 100,00 EUR
*Bilžu "Tīzerītis" 5-10 bildes (līdz 2/3 nedēļām).
* Labi pārskatāma online galerija bilžu apskatei un lejupielādei web un augstas izšķirtspējas attēliem, (attēli gatavi līdz 3/4 mēnēšiem).

 

Izvēlētajā piedāvājuma summā neiekļaujas

*Iepazīšanās citviet, jums vēlamajā vietā.

*Izdrukātas bildes
*Ceļa izdevumi/ degviela
* Pavadītā laika izmaksas  no Rīgas uz pirmo tikšanās vietu un no pēdējās tikšanās vietas uz Rīgu. 1h ceļā- izmaksā 10 euro + ceļa izdevumi
* Usb datu nesējs
*Kāzu norises ieilgšana par 1h- 100,00 EUR